Par mums

Par mums

31/03/2020 2024-01-15 14:22

Ielūkojies Atpūtas bāzē "Virogna"

Atpūtas bāzes “Vīrogna” kafejnīca ir lieliska vieta, lai paslēptos no pilsētas kņadas un ikdienas skrējiena.

Play Video

Vienā no skaistā Latgales novada stūrīšiem...

Pie rāmā un mierīgā Vīrognas ezera, priežu sila apskāvienos ir izveidota atpūtas bāze Virogna! Atpūtas bāzes lieliskā atrašanās vieta priežu meža ielokā pie Vīragnas ezera ir īsts atklājums dabas cienītājiem. Baudiet pastaigas mežā vai gan ezeru, sportiskas nodarbes, rotaļas ar bērniem vai maltīti svaigā gaisā.

Atkarībā no sezonas Jūs varat nodoties dažādām nodarbēm: pastaigām, ūdenssportam, relaksācijai spa u.c. Viesnīcas mazākajiem viesiem ir
izveidots rotaļu laukums.Vasaras karstajās dienās var atveldzēties ezerā un izbaudīt laiku, vizinoties ar katamarānu vai laivu. Teritorijā ir iespēja patstāvīgi pagatavot šašliku vai arī papusdienot kafejnīcas terasē ar skatu uz ezeru.

SPA procedūru cienītājiem

Rezervēt pirts apmeklējumu vai baudīt relaksējošu masāžu – tas viss patiks cilvēkiem, kuri vēlas uz laiku pamest rosīgo pilsētu un baudīt mieru un lauku klusumu ekoloģiski tīrā vidē.

Ik pa laikam garām kursē vilcieni, taču tas nerada neērtības un netraucē atpūsties, drīzāk otrādi: tas jūs noskaņo romantikai un sapņiem par nākotnes ceļojumiem, kā arī ļauj saprast, ka dzīve ir bezgalīga kustība uz priekšu.

virogna lokācija

Lieliska vieta, lai paslēptos no pilsētas kņadas un ikdienas skrējiena.

Pārbaudiet pieejamību

Rezervējiet savu atvaļinājumu šeit, lai iegūtu pārsteidzošas un apmierinošas priekšrocības.

1 Istaba , 1 Pieaugušais , 0 Bērni
Istabas
Pieaugušie
Bērni
Rezervācijas noteikumi Termiņš un konfidencialitāte