Semināri un konferences

Semināri un konferences

22/09/2022 2024-01-15 14:24

SEMINĀRI UN KONFERENCES

Atpūtas bāze un mācību centrs Virogna, piedāvā iznomāt mūsdienīgi aprīkotu konferenču zāli, dažādu pasākumu organizēšanai  semināriem, sapulcēm vai konferencēm līdz 70 personām. Konferenču zāle atrodas viesnīcas 2. stāvā ar burvīgu skatu uz Vīrognas ezeru.

Konferenču zāle

Pieejams projektors ar ekrānu, bezvadu internets, tāfele, liels televizors ar iespēju pieslēgties tiešsaites konferencēm. Galdus un krēslus iespēja izvietot pēc Jūsu vajadzībām.

Ja kafijas pauze, bankets, garšīgas pusdienas vai vakariņas ir daļa no Jūsu pasākuma programmas, mūsu viesnīcas 1.stāva restorānā vai āra terasē piedāvājam uzklāt galdus un baudīt nesteidzīgu maltīti. Varam parūpēties arī par muzikālo fonu un apgaismojumu pasākuma laikā.

SEMINĀRU UN
KONFERENČU RĪKOŠANA

Lielajā teltī piedāvājam rīkot pasākumus arī svaigā gaisā, tajā vienmēr būs iespēja paslēpties no saules vai lietus. Mēs pievēršam uzmanību ikvienai pasākuma niansei un sīkumam, lai iecerētais seminārs vai konference izdotos tieši tā, kā tas ir bijis plānots.

Sazinieties ar mūsu komandu, pastāstiet savas vēlmes un mēs palīdzēsim noorganizēt profesionālu semināru vai konferenci skaistā Vīrognas ezera krastā.

VIROGNA - Jūsu topošā atvaļinājuma lokācija

Ja vēlaties izbaudīt Latgales dabas valdzinājumu un pavadīt jaukus mirkļus rāmā Vīragnas ezera krastā, esiet laipni aicināti atpūtas bāzē “Virogna”!

Pie mums Jūs varēsiet izpērties pirtiņā, pavizināties ar laivu vai ūdens velosipēdu, pamakšķerēt vai vienkārši pasēdēt ezera krastā un pavērot pasakainus saules rietus, kā arī nakti pavadīt komfortablos namiņos priežu meža ieskāvumā. Uzdāvini sev atpūtu no pilsētas noguruma un stresa.

Tiek klāti banketu galdi

virogna lokācija

Lieliska vieta, lai paslēptos no pilsētas kņadas un ikdienas skrējiena.

Pārbaudiet pieejamību

Rezervējiet savu atvaļinājumu šeit, lai iegūtu pārsteidzošas un apmierinošas priekšrocības.

1 Istaba , 1 Pieaugušais , 0 Bērni
Istabas
Pieaugušie
Bērni
Rezervācijas noteikumi Termiņš un konfidencialitāte